Kalendár zberu odpadov

Novinky

 • Novotskí žiaci úspešní aj v Podbieli

  26.04.2005

  Podbiel - Novotskí žiaci si hladko poradili s domácimi futbalistami a porazili ich 2:0. V tabuľke sú na druhom mieste za vedúcou Vavrečkou. Zápas dospelých musel rozhodca pre nespôsobilý terén v Oravskej Lesnej odložiť.

  Čítať viac >
 • Pápež Benedikt XVI pozná sestru Petru

  22.04.2005

  Dolný Kubín - Článok z novotského informačného portálu o sestre Petre z Novote sa stal námetom pre článok regionálneho tyždennika Orava. Noviny vyjdu až budúci týžden, no my Vám ho už dnes prinášame v plnom znení.

  Čítať viac >
 • Seminár tvorcov obecných novín

  20.04.2005

  Rabča - Redaktori a členovia redakčných rád štyroch obecných novín na Orave - Rabčianskeho chýrnika, Zákamenčana, Hlasu Novote a zázrivských novín K sebe sa stretli na seminári a tvorivej dielni.

  Čítať viac >
 • Svet má nového pápeža – Benedikta XVI.

  19.04.2005

  Vatikán - Novým pápežom sa dnes stal nemecký kardinál Joseph Ratzinger (78), ktorý prijal meno Benedikt XVI. Desaťtisícom ľudí zhromaždených na námestí Sv. Petra to oznámil chilský kardinál Jorge Medina. Krátko pred 19:00 SELČ Benedikt XVI. z balkóna baziliky svätého Petra po prvý raz udelil požehnanie Mestu a svetu.

  Čítať viac >
 • Novoťanka bude obsluhovať kardinálov - voličov !

  15.04.2005

  Vatikán - Novotská rodáčka - rehoľná sestra z rádu sv. Vincenta je jednou z mala vyvolených, ktorí sa nepriamo zúčastnia voľby nového pápeža.

  Čítať viac >
 • Staršie príspevky z portálu

  15.02.2005

  Čítať viac >
zadaj číslo strany

Kalendár zberu odpadov