Kalendár zberu odpadov

Novinky

 • Najchladnejšie za posledné desaťročie

  16.06.2005

  Orava - Studené a upršané počasie od 7. do 9. júna bolo najchladnejším za posledné desaťročie. Mini­málne denné teploty vzduchu boli minulý týždeň v utorok namerané od 2,8 do 6,8°C, v stredu od 1,5 do 3,2°C a vo štvrtok od 3,2 do 3,6°C.

  Čítať viac >
 • Projekt obce Novoť schválený

  06.06.2005

  Bratislava - Na internetovej stránke ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja www.build.gov.sk sa v rámci operačného programu základná infraštruktúra nachádza podopatrenie budovania rozvoju školskej infraštruktúry. Do prvého kola stihlo predložiť 15 projektov v šibeničnom termíne od zverejnenia výzvy 19. januára do 1. marca minulého roku 13 oravských obcí. Šesť z projektov bolo z okresu Námestovo a medzi úspešnými bol aj projekt obce Novoť.

  Čítať viac >
 • Kolo plné prekvapení

  02.06.2005

  Hruštín - Prekvapením tohto kola v našej skupine A sú prehry Brezy vo Vasiľove a vedúceho Zákamenného v Lomnej. Breza tak klesla až na štvrú priečku tabuľky a Zákamenné na prvom mieste má už iba jednobodový náskok pred Oravskou Lesnou a našimi futbalistami, ktorí porazili Hruštín 1:2 (Miroslav Mikolajčík a Roman Pilšák). Naši dorastenci prehrali prekvapujúco s predposledným mužstvom tabuľky v Mutnom 2:3. Nedarilo sa ani našim žiakom, ktorí podľahli na domácej pôde vedúcej Vavrečke 0:3.

  Čítať viac >
 • Country cross

  02.06.2005

  NOVOŤ - Tento víkend sa v našej obci stretli priaznivci motokrosu aby si medzi sebou zmerali sily na pretekoch, ktoré sa konali v miestnej časti Babinská. Podujatiu prialo aj pekné počasie a tak sa súťažiaci mohli tešiť aj slušnej diváckej účasti napriek tomu, že podujatie nemalo žiadnu propagáciu a bolo len stretnutím fanúšikov tohto športu.

  Čítať viac >
 • Pápežský osobný komorník s titulom monsignior

  27.05.2005

  Novoť 30.7.1876

  Čítať viac >
 • Zo Slovákov najlepší kadeti z Novote

  09.05.2005

  ŽYWIEC - Naši kadeti cestovali kvôli birmovke na záverečné kolo medzinárodného turnaja Euroregiónu Beskydy v značne oslabenej zostave. Napriek tomu v poslednom zápase zdolali Lipowu presvedčivo 2:0. Náš región reprezentovali okrem nášho družstva kadetov družstvá zo Zákamenného, Oravskej Lesnej (družstvo tvoria hráči z Dolného Kubína). Ďalší účastník zo Slovenska je z Kysúc – Skalité a 6 družstiev z Poľska – región Žiwca.

  Čítať viac >
zadaj číslo strany

Kalendár zberu odpadov