Kalendár zberu odpadov

Novinky

 • Úspech hasičov

  29.06.2005

  Zubrohlava - Naši členovia Dobrovoľného hasičského zboru, ktorému predsedá Štefan Bystričan st., sa zúčastnili obvodnej súťaže DHZ, ktorá sa konala 29. mája 2005 v Zubrohlave a zvíťazili.

  Čítať viac >
 • Jarmoky v Poľsku

  29.06.2005

  Takmer každý deň môžete cez colný priechod Novoť – Ujsoly navštíviť jarmok u našich susedov. Uvádzame obce a orientačné vzdialenosti od colného priechodu.

  Čítať viac >
 • Stretnutie s pátrom Pavlom Sochuľákom SVD

  29.06.2005

  NOVOŤ - Dňa 29. júna sa v Kultúrnom dome uskutočnilo stretnutie s pátrom Pavlom Sochuľákom SVD spojené s prednáškou a premietaním fotografii z misie z Kolumbie. Prinášame Vám fotografie z tohto stretnutia (s láskavým zvolením p. Pavla) a životopis a príhovor p. Pavla prevzaté z Hlasu Novote 03/2005. Zároveň prajeme p. Pavlovi všetko najlepšie k jeho dnešným meninám.

  Čítať viac >
 • Novoťou zneli tóny chorálov

  28.06.2005

  NOVOŤ - Oravské osvetové stredisko v Dolnom Kubíne, Miestne kultúrne stredisko a Farský úrad v Novoti organizovali 12. júna IX. ročník festivalu mládežníckych cirkevných speváckych zborov. Predstavili sa zbory, ktoré majú svojich priaznivcov a každý rok pritiahnu pozornosť nielen obyvateľov Novoti...

  Čítať viac >
 • Najchladnejšie za posledné desaťročie

  16.06.2005

  Orava - Studené a upršané počasie od 7. do 9. júna bolo najchladnejším za posledné desaťročie. Mini­málne denné teploty vzduchu boli minulý týždeň v utorok namerané od 2,8 do 6,8°C, v stredu od 1,5 do 3,2°C a vo štvrtok od 3,2 do 3,6°C.

  Čítať viac >
 • Projekt obce Novoť schválený

  06.06.2005

  Bratislava - Na internetovej stránke ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja www.build.gov.sk sa v rámci operačného programu základná infraštruktúra nachádza podopatrenie budovania rozvoju školskej infraštruktúry. Do prvého kola stihlo predložiť 15 projektov v šibeničnom termíne od zverejnenia výzvy 19. januára do 1. marca minulého roku 13 oravských obcí. Šesť z projektov bolo z okresu Námestovo a medzi úspešnými bol aj projekt obce Novoť.

  Čítať viac >
zadaj číslo strany

Kalendár zberu odpadov