Nakoľko sa minuloročná futbalová sezóna nekonala a ihrisko nebolo v prevádzke, v spolupráci s obcou sme rozbehli projekty, ktoré by už v blízkej budúcnosti mali výrazne zvýšiť úroveň nášho športového areálu. Ešte minulý rok boli rekonštruované priestory tribúny a tento rok sa nám podarilo vybudovať malé fitness centrum s dvoma posilňovacími lavicami, spinningovými bicyklami, boxovacím vakom a iným posilňovacím náradím.

Moderný štýl, stres, sedavé zamestnanie, alebo protipandemické opatrenia mnohých z nás pripútali ku kreslám a obrazovkám. Treba povedať, že v obci je aj napriek pandémii dlhodobý dopyt po vybudovaní plnohodnotného fitness centra u mladých i starších občanov, bez rozdielu pohlavia a to aj v menej tradičných športových odvetviach.

Preto dúfame, že toto mini-fitko bude prvou lastovičkou v tomto smere a radi by sme sa s Vami podelili o niekoľko fotografií v galérii. Vo vynovených priestoroch sme nezabudli ani na najmenších a vytvorili sme pre nich detský kútik a kuchynku pre potreby našich členov a priaznivcov.

Stále platí, že pohyb je najlepším liekom, preto veríme, že aj takto prispejeme k napĺňaniu potrieb našich športovcov i širokej verejnosti. Teraz už len dúfame v skoré uvoľnenie opatrení a na záver sa chceme poďakovať našim sponzorom a všetkým, ktorí športu v obci svojou podporou a fandením pomáhajú.

 

s pozdravom TJ Novoť