Kalendár zberu odpadov

Oznamy

 • Ladislav Murín sa vzdal kandidatúry na starostu obce

  04.11.2014

  Novoť - Ladislav Murín, jeden zo štyroch kandidátov na starostu obce v nadchádzajúcich komunálnych voľbách sa dnešným dňom vzdal svojej kandidatúry a podporil ďalšieho kandidáta Mgr. Františka Kocúra.

  Čítať viac >
 • Zoznam kandidátov na starostu a poslancov OZ

  25.09.2014

  Novoť - Včera zasadala miestna volebná komisia pre komunálne voľby, ktoré sa uskutočnia v sobotu 15.novembra 2014. Komisia v zmysle zákona preskúmala podané kandidátne listiny a rozhodla o registrácii kandidátov. Na funkciu starostu kandidujú štyria kandidáti. Jedenásť poslancov Obecného zastupiteľstva vyberieme z pomedzi tridsiatich šiestich kandidátov.

  Čítať viac >
 • Komunálne voľby budú zaujímavé

  22.09.2014

  Novoť - Dnes o polnoci uplynul termín na podávanie kandidátnych listín do komunálnych volieb, ktoré sa uskutočnia v sobotu 15.novembra 2014. Pokiaľ sa potvrdia "kuloárne" informácie, do boja o starostovskú stoličku sa zapojí historicky najviac kandidátov od novembra 1989.

  Čítať viac >
 • Voľby do Európskeho parlamentu 2014

  24.05.2014

  Novoť - Dnes sa aj v našej obci uskutočnili voľby do Európskeho parlamentu. Záujem o ne však bol ešte nižší ako priemer na celom Slovensku. V článku uvádzame výsledky po okrskoch, i za celú obec.

  Čítať viac >
 • Výsledky 1. kola prezidentských volieb

  15.03.2014

  Novoť - Radoslav Procházka a Robert Fico by sa mali stretnúť v druhom kole. To je názor novoťanov, ktorí dnes aj napriek nepriaznivému počasiu prišli do volebných miestnosti. Z celkového počtu 2430 oprávnených voličov tak urobilo 1178, čo predstavuje necelých 50%.

  Čítať viac >
 • Voľby do VÚC 2013 - výsledky

  10.11.2013

  Novoť - K volebným urnám včera prišiel v našej obci približne rovnaký počet voličov, ako pred štyrmi rokmi. Tým sa pre nás tieto voľby skončili, pretože Juraj Blanár získal potrebný počet hlasov už v prvom kole a rovnako ako v Trenčianskom a Prešovskom kraji sa už druhé kolo volieb konať nebude.

  Čítať viac >
zadaj číslo strany

Kalendár zberu odpadov