Kalendár zberu odpadov

Oznamy

 • Prezentácia kandidátov na starostu obce - Radoslav Kozák [2]

  09.11.2014

  Kandidát č. 2: Mgr. Radoslav Kozák, PhD., Vek: 29, Povolanie: pedagóg, Bydlisko: Novoť 329, Kandiduje za: SIEŤ

  Čítať viac >
 • Prehlásenie k volebnej kampani

  09.11.2014

  Novoť - Dnes bolo doručené na adresu portálu prehlásenie so žiadosťou o zverejnenie, ktoré uverejňujeme bez komentára, tak, ako nám bolo doručené.

  Čítať viac >
 • Výzva pre kandidujúcich v komunálnych voľbách

  08.11.2014

  Novoť - Žiadame kandidátov na funkciu starostu, ktorí kandidujú v komunálnych voľbách a majú záujem prezentovať svoje volebné programy na portáli novot.sk, aby nás kontaktovali na emailovej adrese informacny_portal@novot.sk. Portál novot.sk im bezplatne poskytne priestor na prezentáciu.

  Čítať viac >
 • Ladislav Murín sa vzdal kandidatúry na starostu obce

  04.11.2014

  Novoť - Ladislav Murín, jeden zo štyroch kandidátov na starostu obce v nadchádzajúcich komunálnych voľbách sa dnešným dňom vzdal svojej kandidatúry a podporil ďalšieho kandidáta Mgr. Františka Kocúra.

  Čítať viac >
 • Zoznam kandidátov na starostu a poslancov OZ

  25.09.2014

  Novoť - Včera zasadala miestna volebná komisia pre komunálne voľby, ktoré sa uskutočnia v sobotu 15.novembra 2014. Komisia v zmysle zákona preskúmala podané kandidátne listiny a rozhodla o registrácii kandidátov. Na funkciu starostu kandidujú štyria kandidáti. Jedenásť poslancov Obecného zastupiteľstva vyberieme z pomedzi tridsiatich šiestich kandidátov.

  Čítať viac >
 • Komunálne voľby budú zaujímavé

  22.09.2014

  Novoť - Dnes o polnoci uplynul termín na podávanie kandidátnych listín do komunálnych volieb, ktoré sa uskutočnia v sobotu 15.novembra 2014. Pokiaľ sa potvrdia "kuloárne" informácie, do boja o starostovskú stoličku sa zapojí historicky najviac kandidátov od novembra 1989.

  Čítať viac >
zadaj číslo strany

Kalendár zberu odpadov