Kalendár zberu odpadov

Novinky

 • Hlas Novote odovzdaný do tlače

  10.04.2006

  NOVOŤ - Prvé tohtoročné číslo Hlasu Novote bolo odovzdané do tlače. Do domácnosti ho roznesú deti pred Veľkou nocou.

  Čítať viac >
 • Mami, aj mňa fotili

  04.04.2006

  NOVOŤ - Minulý týždeň sa v médiách objavila informácia, že na hornej Orave fotia neznámi ľudia z auta malé deti. Vyvolalo to vlnu strachu z možného únosu, niektorí rodičia dokonca vozia deti do školy i z nej, pretože sa o ne boja.

  Čítať viac >
 • Novotské grúňe v knihe Jara Sýkoru

  29.03.2006

  NOVOŤ - Vo futuristickom átriu obchodného domu Klinec v Námestove sa vo štvrtok 23. marca uskutočnil krst knihy Obrazy starej Oravy fotografa Jara Sýkoru. V knižke sú čierno-biele fotky jesennej krajiny, krížnych ciest či novotských grúňov, ktoré Jaro Sýkora zhromaždil za desať rokov. Predovšetkým sa však zameral na starých ľudí starého oravského sveta.

  Čítať viac >
 • Najlepším strelcom Miroslav Mikolajčík

  08.03.2006

  Zákamenné - Zápasmi posledného kola sa skončila základná časť šiesteho ročníka Zákamenskej minifutbalovej ligy. O finalistoch bolo rozhodnuté už skôr, a tak sa bojovalo o čo najlepšie umiestnenie v tabuľke a posledným zápasom sa skončila aj súťaž o najlepšieho strelca miniligy.

  Čítať viac >
 • Rekordný počet pretekárov v Zákamennom

  03.03.2006

  Čítať viac >
 • Tarzan – kráľ furmanky

  03.03.2006

  NOVOŤ - Približne dva a pol tisíca zvedavých divákov sa v sobotu 18. februára prišlo zabaviť na 2. ročník Novotských furmanských dní, ktoré už po tretí rok organizovali spoločnými silami obec Novoť, Agrokovex družstvo Novoť a Lesy SR, OZ Námestovo.

  Čítať viac >
zadaj číslo strany

Kalendár zberu odpadov