sidumilu - rodinná značka z našej obce, ktorá sa venuje módnemu návrhárstvu z ľanu a výrobe dizajnových vianočných ozdôb, pozýva občanov každú sobotu až do Vianoc do svojho vianočného ateliéru na adrese Novoť 919.

Otvorený ateliér budú mať vždy v sobotu v termínoch : 5.12., 12.12. a 19.12. v čase od 15:00 do 19:00.

Uvidíte naživo ľanové modely zo starších aj úplne novej kolekcie, ľanové hračky pre deti, drevené aj ľanové vianočné ozdoby, kovové dizajnové svietniky či ľan v podobách ako sa dá vkusne a moderne použiť v domácnosti. K dispozícii budú mať pripravený platobný terminál v prípade, že by ste si niečo chceli od nich zakúpiť a taktiež majú zabezpečené všetky bezpečnostné opatrenia.

Ich autorskú tvorbu ste mohli každoročne vidieť na našej obecnej udalosti „Všetko čo doma máme“ alebo si ju môžete pozrieť na ich webe www.sidumilu.sk či na sociálnych sieťach pod názvom @sidumilu.